Participanti seniori TMD

Participanti seniori - TMD

#Nume si prenumeCod UCIClubOrasTaraCategorieStatus
1Ghitoc Tudor10083371076CS Torpedo ZarnestiBrasovRomaniaU23Nevalidat
2Cazan A. Florin--AlesdRoMASTER M2Validat
3Cuibus Cristian000BicheruAlba IuliaRomaniaMASTER M1Validat
4Popa PetriniNL-Aleșd România ELITE MValidat
5Tilea CristianNu amBicheruAlba IuliaRomâniaMASTER M1Validat
6Horea Sabau--Cluj-NapocaRomaniaELITE MValidat
7Roland SchmidtN-0468C.S. PRO RACERS SATU MAREMarghitaRomâniaMASTER M1Validat
8Szatmari Daniel..Cluj-NapocaRomaniaMASTER M2Validat
9Deac Sorin DinuNuCarCover Racing TeamOradeaRomâniaMASTER M3Validat
10Tornyai Arpi--TurdaRomaniaELITE MNevalidat
11Cioclu Iuliana Alexandra100 790 825 65ACS Pluton Cyclo TeamZarnestiRomaniaJUNIOR FValidat
12Anton Daniel Mihai101 071 436 55ACS Pluton Cyclo TeamPloiestiRomaniaJUNIOR MValidat
13Igna IoanNu amNu amAlba Iulia RomaniaMASTER M2Validat
14Baltes Iana Alesia100 821 370 55CSU SCOTTSibiuRomaniaCADET FValidat
15Mateut Vasile Viorel10125387840ACS Pro RacersZalauRomaniaMASTER M1Validat
16Farcău Pavel101 256 931 86ACS Pro RacersZalăuRomâniaMASTER M2Validat
17Codat – Tudoran Virgil101 296 900 91ACS Pro RacersSatu MareRomaniaMASTER M1Validat
18Bãran Liviu10114754317C.S. Tibiscus LugojRomaniaMASTER M1Validat
19Câmpean Cătălin-Lu100 825 191 30C.S Politehnica Cluj-Napoca Cluj-Napoca RomaniaCADET MValidat
20Lera Ioan000000RachitaRomaniaJUNIOR MValidat
21Balia Tiziano10114849495CS TibiscusLugojRomaniaMASTER M2Validat
22FAUR MIRCEA RADU--DEVAROMÂNIAMASTER M3Validat
23FAUR DAN MARIUS--TIMIȘOARAROMÂNIAMASTER M3Validat
24Horvath roland10011000689Steaua Cycling teamMarghitaRomaniaELITE MNevalidat
25Pongor David10120688693VelocitasTimisoaraRomaniaCADET MValidat
26Benea Sergiu Andrei-Gherla Cycling TeamCLUJ-NAPOCARomâniaMASTER M1Validat
27Vesa Robert10100636470CS Torpedo ZarnestiDevaRomaniaCADET MValidat
28Amîțoaiei Ionuț10119920474VelocitasPiatra Neamț România MASTER M2Validat
29Retegan Virgil101 077 566 74C.S. Vointa ClujCluj NapocaRomaniaMASTER M3Validat
30Moisa Florin VianorRămâne să fie atribuit în perioada următoare de federațieNovak TeamCluj-NapocaRomâniaELITE MValidat
31Grigorici PaulN-1645VelocitasPiatra NeamțRomânia MASTER M2Validat
32MARCHIS Adrian10107756169C.S. Vointa - Roadrunner team ClujCluj-NapocaRomaniaMASTER M1Validat
33Bartus Alex10086032314Carcover Racing teamTargu Mures RomaniaU23Validat
34SZANTO ALEX CRISTIAN10116582260CLUBUL SPORTIV VOINTAGHERLARomaniaCADET MValidat
35Florea Adrian-Marius101 165 753 88CS Vointa Cluj-NapocaTurdaRomaniaELITE MValidat
36CRISTIAN POPGCTGherla Cycling TeamGHERLARomaniaMASTER M1Validat
37Sarca Radu-Stanica10014581407CS Vointa Cluj-NapocaCluj-NapocaRomaniaELITE MValidat
38Nistorică Filip101 075 861 18Școala sportivă de ciclismChișinăuMoldovaCADET MValidat
39Socolov Vladislav101 182 141 83Școala sportivă de ciclismChișinăuMoldovaCADET MValidat
40Curutiu Adrian10114700965CS TibiscusLugojRomaniaMASTER M1Validat
41Mirza Octavian Mihai100 824 425 06ACS Sport CompetitionDevaRomâniaMASTER M3Validat
42Alexandru Grosu-VelocitasDumbravitaRomaniaMASTER M1Nevalidat
43MELNYK ANDRII10059831095CSU-UVTTIMISOARAUKRAINAJUNIOR MValidat
44SURZENKO DANYLO10107302794CSU-UVTTIMISOARAUKRAINAJUNIOR MValidat
45SOKOLOV DANYLO10092586682CSU-UVTTIMISOARAUKRAINAJUNIOR MValidat
46ANTIPOV DMYTRO10092586682CSU-UVTTIMISOARAUKRAINAJUNIOR MValidat
47Soim Ioan Daniel0000Cycling te-am GherlaGherlaRomaniaMASTER M2Nevalidat
48Pop Bogdan10123007704Team Giotti Victoria - Savini DueSimleu SilvanieiRomaniaELITE MNevalidat
49Grigoras Iustin 100 922 970 96CSA Steaua BucurestiBucurestiRomaniaU23Nevalidat
50Grec Georgian-ACS VelocitasCluj-NapocaRomaniaMASTER M1Validat
51RADUCU LUIGI100 931 123 04CS PETROLUL PLOIESTIPLOIESTIROMANIAELITE MNevalidat
52Brădean Adrian Claudiu--SibiuRomânia MASTER M2Validat
53Petcu MihainunuBucurestiRomaniaMASTER M1Validat
54Vescu Florin-Bogdan-Tura de Noapte - DCKCluj-NapocaRomâniaMASTER M2Validat
55Cev Alexandru101 183 648 38ACS Sport CompetitionSebisRomaniaJUNIOR MValidat
56Garibean Arman10058344369UVT-Devron West Cycling TeamChisinauMoldovaU23Validat
57Vasiloiu Valentin10062048153UVT-Devron West Cycling TeamPloiești România U23Validat
58Sobennicov Andrei10009121721Uvt- Devron West Cycling Team Chișinău Moldova ELITE MValidat
59Andrei Ionut-Andrei10062047951UVT-Devron West Cycling TeamPloieștiRomaniaU23Validat
60Toader Alin10079055586UVT- Devron West Cycling TeamGornet-Cricov, Coserele Romania JUNIOR MValidat
61Gavrila Andrei10114506965C.S. OTOPENI Otopeni România CADET MValidat
62Gaita Madalin000Uvt devron west bike teamTimisoara RomaniaMASTER M1Validat
63Chepetan Emil10075524180UVT-DEVRON WEST CYCLING TEAMTimisoaraRomaniaELITE MNevalidat
64Mănescu Georgeta-Natalia10080747026UVT-Devron West Cycling Team Călimanesti România ELITE FValidat
65Ricardo CarianuBikeXpert Racing TeamAradPortugaliaMASTER M2Validat
66Dragos GladcaNL-BrasovRomâniaMASTER M2Validat
67Călin marian alexandru.Martinbike Deva Deva România U23Validat
68Furnica Radu--HarmanRomaniaMASTER M3Validat
69Mihai Babaita10055304229UVT-Devron West Cycling TeamTimisoaraRomaniaELITE MValidat
70Gavan Alexandru-Tura de Noapte - DCKCluj-NapocaRomaniaMASTER M1Validat
71Furlan Alberto10118029681ACS Sport competitionAradRomaniaMASTER M2Validat
72Tomasi Corrado0000CSA Sport CompetitionCappella MaggioreItaliaMASTER M3Validat
73Andrei Cojanu10063375336Mentorise Elite Team CFXPloiestiRomaniaELITE MValidat
74Malnasi Jozsef Attila10056601605Giotti -Vitoria Savini Due Tg mures România ELITE MNevalidat
75Bite Darius Ioan-VelocitasAgrisu MareRomaniaELITE MNevalidat
76Catineanu Catalina10090504317C.S.A STEAUA BUCURESTIBucurestiRomâniaELITE FNevalidat
77Florea Andrei Cristian101 074 288 94CS OtopeniOtopeniRomaniaJUNIOR MValidat
78Stanciu Vlad-Antonio10117457987ACS Carcover Racing TeamBradRomaniaJUNIOR MValidat
79Dan Dumitru Cristian10072705019CS Otopeniotopeni romaniaJUNIOR MValidat
80Stefan Alexandru101 045 721 45Cs Otopeni OtopeniRomânia CADET MValidat
81Cristian Raileanu10008691382CSA Steaua Bucuresti RomaniaELITE MNevalidat
82DERȘIDAN CRISTIAN--CAREIROMÂMIAMASTER M3Validat
83Bogdan Coman10089782473Mentorise Elite Team CFXBrasovRomaniaELITE MValidat
84Calin Mihailescu10116636723Mentorise Elite Team CFXBucurestiRomaniaU23Validat
85Mattew Denis Piciu10092421479Mentorise Elite Team CFXCampinaRomâniaU23Validat
86Ioan Dobrin10072705928Mentorise Elite Team CFXBucurestiRomaniaU23Validat
87Iustin Vaidian10094601353Mentorise Elite Team CFXSibiuRomaniaU23Validat
88Stefan Dragoiu10106703629Mentorise Elite Team CFXSibiuRomaniaU23Validat
89Andrei Amariutei10107340079Mentorise Elite Team CFXVanatori - NeamtRomaniaELITE MValidat
90Percea Tudor10094839510ACS OLIMPIC ZĂRNEȘTI Bragadiru România CADET MValidat
91Kleinpeter HERMANNN1974Sportcompetition AradRomâniaMASTER M2Validat
92Moldovan Ovidiu Ioan10105894375ACS Sport CompetitionAradRomaniaMASTER M2Validat
93Grigorici PaulN-1645VelocitasPiatra NeamțRomânia MASTER M2Nevalidat
94MARCHIS AdrianN-1554C.S. Vointa - Roadrunner team ClujCluj-NapocaRomaniaMASTER M1Nevalidat
95Moisa Sergiu-EmilN-1189ACS Sport CompetitionAradRomaniaMASTER M3Validat
96Hojda Alexandru101 155 174 82ACS Sport CompetitonAradRomaniaJUNIOR MValidat
97ANGHEL Nicolae-Dan1234-BucurestiRomaniaMASTER M2Validat
98Hojda Mihaela-CTAAradRomaniaMASTER FValidat
99Afrasinei Valentin10079081959Torpedo CarCover EG Cycling AcademyZarnestiRomaniaJUNIOR MNevalidat
100Istvan Szabo-Tura de Noapte - DCKBaciuRomaniaELITE MNevalidat
101Sarghe Florin10083317829Torpedo ZarnestiZarnestiRomâniaELITE MNevalidat
102Adrian Sulu987 654 321 12ACS VelocitasTimisoaraRomaniaMASTER M1Nevalidat
103Jun Zhang10118367161VelocitasTimisoaraRomaniaMASTER M1Nevalidat
104Ovidiu FiclenescudaVelocitasPiatra NeamtRomaniaMASTER M1Nevalidat
105Ursan IoseN-2091ACS VelocitasTimisoaraRomaniaMASTER M1Nevalidat
106Georgescu Victor--VidraRomânia MASTER M1Validat
107Drutau RazvanN-1022BiciclimOradeaRomaniaMASTER M2Validat
108Grigorescu Filip10079970824ACS Bike SquadConstanțaRomâniaMASTER M2Validat
109Rusinaru Titel Elvis-C.S. TibiscusDrobeta-Turnu SeverinRomaniaMASTER M2Validat
110Bordeiasu Tonel Mihaita--Drobeta-Turnu SeverinRomaniaMASTER M2Validat
111andronic valeriu costinnunuBucurestiRomaniaMASTER M1Validat
112Navligu Ionel--Drobeta-Turnu SeverinRomaniaMASTER M3Validat
113Ardelean Gabriel0000Tura de Noapte Cluj-NapocaRomaniaMASTER M1Validat
114Stancu Maria Ecaterina10063184770 Dinamo - BikeXpert - Superbet Pantelimon Romnaia ELITE FValidat
115Pantazi Catalin--BucurestiRomaniaMASTER M1Validat
116Romascanu DenisaN-0324CS OTOPENIOtopeniRomaniaMASTER FValidat
117Stan Miriam100 145 758 48CS OTOPENIOtopeniRomaniaELITE FValidat
118Popa Lucian Ersilian10116552251CS Torpedo ZarnestiCluj NapocaRomaniaMASTER M2Validat
119Perta Ovidiu10079481174VelocitasDumbravitaRomaniaMASTER M2Nevalidat
120Dima Emil100 53 731 112Team Giotti Victoria- Savini DueCristianRomaniaELITE MNevalidat
121Iancu Alexandru Marian10080385904CS Olimpia BucurestiBucurestiRomaniaJUNIOR MValidat
122Doroga David10092984281ACS Next SportsMediasRomaniaJUNIOR MValidat
123Paladi Prohor101 076102 65Școala sportivă de ciclismChișinăuMoldovaJUNIOR MValidat
124Sîrbu Dumitru101 076 321 90Școala sportivă de ciclismChișinăuMoldovaJUNIOR MValidat
125Negara Nichita101 082 642 09Școala sportivă de ciclismChișinăuMoldovaJUNIOR MValidat
126Pacinco Vlad101 076101 64Școala sportivă de ciclismChișinăuMoldovaCADET MValidat
127Volovei Marin101 197 652 74Școala sportivă de ciclismChișinăuMoldovaCADET MValidat
128Ciocîrlan Lorențo101 197 650 72Școala sportivă de ciclismChișinăuMoldovaCADET MValidat
129Novicov Ilia101 076 324 93Școala sportivă de ciclismChișinăuMoldovaCADET MValidat
130Țărnă Vlad101 194 095 09Școala sportivă de ciclismChișinăuMoldovaCADET MValidat
131Zaslaveț Eugen101 182 138 80Școala sportivă de ciclismChișinăuMoldovaCADET MValidat
132Langviser Zsolt-DNF racingClujRomaniaMASTER M2Nevalidat
133Ilie Marinel--Selimbar România MASTER M2Validat
134Merfea Mihai-Tura de Noapte - DCKCluj-NapocaRomaniaMASTER M1Validat
135Saftiuc Ana078NaBucurestiRomaniaMASTER FValidat
136Munteanu FlaviusNuACS Sport Competition AradHășmaș RomaniaELITE MValidat
137Ioan poraNLNLBucurestiRomâniaMASTER M1Nevalidat
138Andrei Gruie--SteiRomaniaMASTER M1Nevalidat
139Bucur DavidN-2082NuSimleu SilvanieiRomaniaU23Nevalidat
140Hossu AlexGSTGherla Cycling Team Gherla România MASTER M1Validat
141Cuibus Cristian000BicheruAlba IuliaRomaniaMASTER M2Nevalidat
142Plesea Valentin30121993Csa Steaua București Ploiesti România ELITE MNevalidat
143Iuga Emil10094204764FaeragPetrosaniRomaniaMASTER M3Validat
144Dulus Ciprian-Mandria BeiusromaniaMASTER M2Nevalidat
145Cioara Flaviu Octavian000Acs Triathletic HunedoaraAlba-Iulia RomâniaMASTER M2Nevalidat
146Motorga Octavian-gttbeiusromaniaMASTER M1Nevalidat
147Szövérfi Mihály Botondîn curs de licențiereClubul Sportiv MureșulTârgu MureșRomâniaCADET MNevalidat
148Muntean Marius000C.S FăeragDevaRomânia MASTER M2Validat
149Trica Theodor Stefan10084448483CS OLIMPIA BUCURESTIBucurești RomaniaCADET MValidat
150Mircea Ottilia Iasmina101 157-00469Clubul Sportiv MureșulTârgu MureșRomâniaCADET FNevalidat
151Novác Balázs Hunor101 156-99560Clubul Sportiv MureșulTârgu MureșRomâniaJUNIOR MNevalidat
152Kölcze József Zóltán101 156-99863Clubul Sportiv MureșulTârgu MureșRomâniaJUNIOR MNevalidat
153Cattapan Daniel06TV046Rct romagna cycling team Treviso ItaliaMASTER M3Nevalidat
154Andrei – Ciprian Constantinescu10105848707CS OLIMPIA BUCURESTIBucurestiRomaniaCADET M Validat
155Codreanu Gelu101 120 888 37CS Medgidia Constanta România MASTER M2Validat
156Bidilici Andrei Cosmin123456CSA Steaua București Romania MASTER M1Nevalidat
Scroll to top